"Bomba" e Laportas: Mourinho trajner i Barçës?
Joan Laporta ka paralajmëruar se do të rikandodjë për postin e presidentit të Futboll Klub Barcelonës dhe nëse ai rimerr postin e numrit një tekniku i ri i skuadrës do të jetë portugezi Jose Mourinho, raportojnë mediat angleze.

Tekniku aktual i Chelseas, ka punuar edhe më parë si ndihmës i trajnerit Bobby Robson dhe Louis van Gaal në "Camp Nou", por, gjatë drejtimit të Inter dhe Real Madrid, "Special One" u shndërrua në armikun numër një në klubin katalanas dhe tifozerinë e tij. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2014, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori