Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
Bomba nga Franca: Coutinho do të rikthehet te Liverpooli
Një lajm bombë vjen nga francezja, "Le10Sport", cila shkruan se Jurgen Klopp po mendon seriozisht të rikthejë në skuadër Philippe Coutinhon, shkruan Albeu.com.

Braziliani ka hasur vështirësi të mëdha te Barcelona duke mos u përshtatur kurrë me lojën e Barcelonës, ku dhe me ardhjen e Antonie Griezmann për të tashmë nuk do të kishte më vend në skemat Valverdes.

Ndërkohë Coutinho iu bashkua Barcelonës në merkaton e dimrit të viti 2018 për shifrën e 130 milion eurove. Ai ka realizuar 13 gola në La Liga në 51 ndeshje. /albeu.com/Shtuar më 01/07/2019, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori