Bonucci e Robinho përplasje kokë me kokë (FOTO-LAJM)

Kokë me kokë mes Bonuccit dhe Robinhos. Në fotot e publikuara nga mediat italiane shikohet momenti kur mbrojtësi i Juventusit dhe sulmuesi i Milanit kanë shprehur disa shenja nervozimi gjatë ndeshjes së të dielës e cila përfundoi me rezultat 3-2 në favor të Juventusit. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2013, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori