Bonucci në Twitter: Pathyeshmëria vazhdon
"Çfarë Juve!!!...pathyeshmëria vazhdon!!!...forza Juve deri në fund". Ky është statusi i mbrojtësit të Juventus dhe kombëtares italiane, Leonardo Bonucci në profilin e tij në Twitter pas fitores së djeshme 2-0 përballë Napolit.

Me këtë fitore bardhezinjtë vazhdojnë të thyejnë rekorde në Serie A dhe Europë por mbi të gjitha shkojnë më të sigurtë drejt titullit të rradhës në Serie A.

Të dielën e ardhshme, në 12.30 Juventus do të ndeshet me Catanian. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2012, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori