Bonuçi: Inatin i’a kthejmë Manchesterit
Pëlqej
Futbollisti i skuadrës së Juventusit, Leonardo Bonuçi ka theksuar se ajo që ndodhi me Xhenoan nuk do të ndodhë ndaj Manchesterit dhe se në Angli do të korrim te pikët.

“Të shohim përpara dhe të mendojmë për të martën.
Çdo ndeshje të mëson diçka, tani të përqendrohemi tek e radhës.

Nuk kemi pse shikojmë pas, por fajtorë ishim të gjithë së bashku në repartin e mbrojtjes për golin e Daniele Bessas i cili na barazoi, por tani ne duhet të shikojmë përpara dhe të mendojmë për të martën, për të bërë një ndeshje të mirë në Manchester”, tha Bonuçi. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 15:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori