Borielo kerkohet nga Junajted
Albeu.com
Mancester Junajted kërkon një sulmues për t’ia bashkuar Uejn Runit për sezonin e ardhshëm dhe sipas shtypit anglez zgjedhja duket se është Marko Borrielo. Lojtari 27-vjeçar i Milanit, i përfshirë në listën e 30 lojtarëve të grumbulluar nga ...... Lipi dhe autor i 14 golave në kampionat, vlerësohet 18 milionë stërlina.

Trajneri i Junajtid duket se po mendon seriozisht për të, pasi me karakteristikat e tij Borrielo do të përshtatej menjëherë me Runin.
Shtuar më 14/05/2010, ora 17:25
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori