Borrielo gjen të dashur të re (FOTO LAJM)

Marco Borriero tashmë ka gjetur të dashur të re pas largimit nga futbolli i luajtur, ku së fundmi luajti për Ibizan në kategorinë e tretë spanjolle,

Ajo është Gilda Ambrosion, modele dhe blogere e njohur.

Borrielo dhe Ambrosio tashmë kanë një romancë së bashku dhe ndihen mjaft të lumtur.Shtuar më 17/02/2019, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori