E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Borrielo rikthehet tek Milan
Marco Borriello
Lista e Milanit për merkaton është e gjatë por do duhet pak kohë për të arritur në vendimin përfundimtar. Klubi kuqezi ka nevojë për një sulmues në merkaton e janarit për të zëvëndësuar Kasanon.

Mes shumë emrave si: Drogba, Reyes, Amauri apo Kualjarela, i fundit që po përmendet në ambjentin milanist është edhe njohja e vjetër, Marko Borrielo. Sipas asaj që raporton "Gazzetta dello Sport", sulmuesi i Romës shihet si zëvëndësuesi ideal i barezit.

Por ky operacion është disi delikat pasi lojtari ka qënë disa herë pjesë e Milanit dhe disa herë është larguar. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2011, ora 08:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori