Borussia: Muret tunden shumë (VIDEO)
Frikë për disa tifozë në sfidën e javës së 16 të Bundesligës gjermane, mes Borussia Dortmundit dhe Nurenbergut. Ultrasit e skuadrës vendase janë në delir ashtu siç duket edhe në video, por në delir janë edhe tribunat që fillojnë të tunden me rrezikshmëri.

Dikush e filmon skenën nga stadiumi ndërsa muret e stadiumit bënin një lëvizje të çuditshme.

Ndeshja përfundoi 2-0 për verdhezinjtë e Borussias. (albeu.com)


<param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/video/xg2jhb?width=&theme=none&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&start=&animatedTitle=&iframe=0&additionalInfos=0&autoPlay=0&hideInfos=0">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowScriptAccess" value="always">param>video/xg2jhb?width=&theme=none&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&start=&animatedTitle=&iframe=0&additionalInfos=0&autoPlay=0&hideInfos=0" width="480" height="360" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always">
Shtuar më 11/12/2010, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori