Bournemouth-Manchester United, formacionet zyrtare: "Djajtë e kuq" kërkojnë vazhdimësinë
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes AFC Bournemouth dhe Manchester United.

"Djajtë e Kuq" u rikthyen te rezultatet pozitive pas katër dështimeve me radhë në Premierligë – 2 humbje, 2 barazime.

Unitedi e mposhti në udhëtim javën e kaluar 3-1 Norwich Cityn, ekipi i Ole Gunnar Solskjaer synon të vazhdojë me rezultate pozitive.

Anthony Martial është sërish titullar për Unitedin, së bashku me Rashfordin dhe Jamesin.

Formacionet zyrtare:

AFC Bournemouth: Ramsdale , Smith, Cook, Ake, Rico, Wilson, Lerma, Billing, Fraser, C.Willson, King.

Man United: De Gea, Wan-Bissaka, Maguire, Lindelof, Young ,McTominay, Fred , James, Pereira, Rashford , Martial.
Shtuar më 02/11/2019, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori