Bournemouth mposht bindshëm Chelsean në Stamford Bridge (VIDEO)

Chelsea ka pësuar një humbje turpëruese në "Stamford Bridge" nga Bournemouth me rezultat 0-3, ndeshje e vlefshme për javën e 25-të të Premier Leagues angleze.

Golat për mysafirët i shënuan Wilson (51'), Stanislas (64') dhe Ake (67').

Pas kësaj humbje Chelsea mbetet në vendin e katërt më 50 pikë, aq sa ka edhe Liverpool, por vetëm dy pikë më shumë se sa Tottenham në vendin e pestë. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori