Braida: Ibrahimovic? Preferon Milanon
Ariedo Braida, ish drejtues i Milanit dhe tashme Drejtor Sportiv i Barcelones, ka folur per Sportmediaset rreth klubit katalanas, por edhe merkatos se ardhshme.

"Si te permiresojme Barcelonen? E dine te gjithe qe eshte nje skuader e madhe, me nje trajner te madh. Le te themi se ne mbrojtje na duhet nje lojtar i ri, mosha eshte ndoshta problem. Sekreti Messi-Suarez-Neymar? Jane me te vertet miq. Pogba? Do te kete nje karriere te madhe", ka thene Braida, percjell Portali Albeu.

Sa i perket Zlatan Ibrahimovic, drejtuesi katalanas ka thene: "Ndjehet mire ne Milano dhe e pelqen me shume se cdo qytet tjeter. Ndoshta skuadren e ardhshem e zgjedh ne baze te ketyre preferencave". /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2016, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori