Braida: Ja çfarë do ti japë Barcelonës
Në pritje të zyrtarizimit si Drejtori i ri Sportiv i Barcelonës, Ariedo Braida ka dhënë disa deklarata në lidhje me detyrën e re.

"Klubit do ti ve në dispozicion eksperiencën, kontaktet, seriozitetin dhe mbi të gjitha përulësinë time. Shpresoj të filloj sa më shpejt të jetë e mundur", ka thënë ish drejtuesi legjendar i Milanit për portalin katalanas "Mundo Deportivo". /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2015, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori