Braktisi futbollin, modelja joshëse shndërrohet në "mbretëreshën" e Instagramit (FOTO LAJM)

Abigail Ratchford është një prej modeleve më të ndjekura në mbarë botën. Seks-bomba amerikane aktualisht numëron gati 10 milionë fansa në rrjetet sociale dhe nuk resht së provokuari me fotot të nxehta.

Por, vite më parë modelja ka pasur një lidhje të ngushtë edhe me sportin, pasi është marrë me futboll, ku aktivizohej si portiere.

Megjithatë, eksperienca e saj në fushën e blertë nuk zgjati shumë, pasi bukuroshja vendosi ta braktiste portën për t’u shndërruar në “mbretëreshën” e “Instagram”-it, aty ku po korr sukses të jashtëzakonshëm si modele.
Shtuar më 30/10/2020, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori