Brazil-Meksikë, formacionet e mundshme
Pas fitores 3-0 në ndeshjen e parë kundër Japonisë Brazili luan sot ndeshjen e dytë kundër Meksikës në të cilën do të kërkojë fitoren për të prerë biletën për në gjysëmfinale dhe në ndeshjen e fundit kundër Italisë të luajë për vendin e parë në Grupin A.

Ndeshja luhet në ora 21:00 në "Estadio Governador Placido Aderaldo Castelo" (Fortaleza, Ceara). /albeu.com/

Formacionet e mundshme:

BRAZIL (4-2-3-1) - J.Cesar; D.Alves, D.Luiz, T.Silva, Marcelo; L.Gustavo, Paulinho; Hulk, Neymar, Oscar; Fred. Tr.: Scolari.

MEKSIKË (4-2-3-1) - Corona; Meza, Rodriguez, Moreno, Salcido; Zavala, Torrado; Aquino, G.Dos Santos; Guardado; Hernandez. Tr.: De la Torre.
Shtuar më 19/06/2013, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori