Brazili nuk arrin ta besojë: A është Ronaldinho ky (VIDEO)
Kur Ronaldinho bën një gabim të tillë askush nuk arrin të arsyetojë, mbi të gjitha mediat braziliane, të afta ta bëjnë një cështje kombëtar duke e rikrijuar rastin edhe në 3D për të para se si është e mundur. Sulmuesi i Flamengos kap një top të devijuar nga portieri kundërshtar, i cili është i shtrirë në fushë dhe 9 metra larg portës bosh e çon topin atje ku askush nuk mund ta imagjinonte.

Zhgënjimi i kampionit ka qënë i madh pas ndeshjes por ata që janë zhgënjyer më shumë kanë qënë sportdashësit, të cilit nuk e prisnin këtë nga Ronaldinho. Gjithsesi, në futboll mund të ndodhë gjithçka. /albeu.com/

Shtuar më 03/04/2012, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori