Brazili shpreson për rikuperimin e Patos
Kombëtaria e Brazilit sëbashku me trajnerin janë shumë optimist për rikuperimin e Patos pas atij dëmtimi të pësuar në ndeshjen e fundit të kampionatit të luajtur kundrejt Udineses.

Drejtuesit e Brazilit janë shprehur se do ta presin rekuperimin e tij deri në momentin e fundit pasi ato jane shumë optimist për rekuperimin e tij dhe për pjesmarrjen e tij në Kupën e Amerikës e cila do të fillojë me 1 Korrik 2011. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2011, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori