Brenda shtëpisë super luksoze të CR7 (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo ka publikuar pamje brenda shtëpisë së tij.

Cristiano Ronaldo mbrëmjen e ka kaluar me partneren dhe fëmijët e tij.

Futbollisti ka postuar një fotografi në InstaStory, ku e gjithë familja shfaqen të lumtur pranë tavolinës së bukës.

foto futbollisti ishte ulur në mes të fëmijëve, ndërsa së bashku po e prisnin ushqimin t’iu servohej.

“Koha e darkës, është mbishkrimi që futbollisti ia ka lënë fotos, duke zbuluar një kënd të shtëpisë së tij.
Shtuar më 01/11/2019, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori