Briatore: Rikthimi i Schumit, një gabim i rëndë
Ish drejtori tekniki i Renault Flavio Briatore ka komentuar kështu rikthimin e 7 herë kampionit të botës në formula 1 Michael Schumacher. - Ai mendoi se rikthimi ishte nje vendim i mirë por tani del që ka qënë një gabim fatal. Me 41 vitet e tij, nuk mund të konkurrojë më as me shokun e tij të skuderisë Rosberg. Ai gjendet në vendin e 9 në klasifikim me vetëm 46 pikë dhe ndonjëherë të vjen keq për këtë.- ka përfunduar Briatore.
Shtuar më 22/09/2010, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori