Brighton ngushton rezultatin ndaj Liverpool (VIDEO)
Liverpool i ka hapur punë vetes në këto minuta të fundit ndaj Brighton.

Një prekje e topit me dorë jashtë zonë nga Allison la Liverpoolin me 10 lojtarë dhe nga ajo goditje dënimi në mënyrë të befasishme teksa Adrian po rregullonte murin, Brighton godet dhe shënon duke ngushtuar rezultatin në 2-1 me Dunk.
Shtuar më 30/11/2019, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori