Brozoviç falenderon Zengën pas barazimit ndaj Lazios
Mesfushori kroat, Marselo Brozovic ka shkruar një status në profilin e tij në Instagram duke falënderuar Walter Zengën, ish portierin e Interit, aktualisht trajneri i Crotones, teksa shprehet se tani i takon zikaltërve të arrijnë Championsin.

“Bravo njeriu merimangë. Ti je vërtetë epik. Tani na përket neve, duam Championsin”, shkruan Brozoviç në Intsagram, ndërsa postimin e shoqëron me foton e Zengës kur luante për Interin.

Lazio ka aktualisht 3 pikë më tepër se Interi në tabelën e klasifikimit, por të dy skaudrat do të përballën mbrëmjen e 20 Majit, në javën e fundit ët Serisë A dhe një fitore e zikaltërve, do të dërgonte ata në Champions. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori