Brozoviç me fjalë të ëmbla për Interin
Një nndër lojtarët më të mirë të skuadrës së Interit, Marcelo Brozoviç ka vetëm fjalë të mira për zikaltërit. Pas fitores me PSV, Brozoviç tha se skuadra reagoi mjaft mirë pas golit të pësuar dhe skuadra është si një grup i bashkuar.

“Ne ishim stërvitur shumë për këtë takim pasi fitorja ishte i vetmi opsin për këtë takim. Kur ishim në disavantazh besuam se mund ta kthenim ndeshjen. Ne luftojmë për njëri tjetrin dhe këtë e konfirmojnë rezultatet”, tha Brozoviç pas ndeshjes me PSV në ligën e kampionëve.
Shtuar më 04/10/2018, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori