Brozovic super në formë, por njerëzit u hutuan pas të motrës

Pëlqej
Marcelo Brozovic më në fund ka marrë në dorë vendin e tij te Inter.

Mesfushori kroat ka gjetur formën e tij ideale në skemat e trajnerit Spalletti dhe perveç se ka shpëtuar sezonin, ka fituar edhe zemrat e tifozëve zikaltër.

Por duket se është një tjetër Brozovic që rritur edhe më shumë temperaturat. Bëhet fjalë për Ema Brozovic, motrën e kroatit, që gjithashtu është transferuar në Milano shkruan Tch. Një bjonde e bukur dhe me një fizik të mrekullueshëm dhe një tifozë e zjarrtë e të vëllait.

Falë postimeve në Instagram ajo ka edhe më shumë ndjekës dhe në fakt ja vlen që ta shikosh me kujdes galerinë e fotove të saj.
Shtuar më 20/04/2018, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori