Buffon dhe hakmarrja për vitin 2001 te Juventus: Më vjen keq për Interin ne Champions
Xhanluixhi Bufon është kthyer përsëri në fushën e lojës në Ligën e Kampioenve, aty ku është një ndër 10 futbollistët më të aktivizuar të të gjithë kohëve, duke përfituar nga fakti se Juventusi ishte kualifikuar dhe Shçzesnji mund ta bënte pushim duelin ndaj Bajer Leverkusen.

Ajo ishte një sfidë të cilën portieri e ka shijuar pasi bardhezinjtë fituan 2-0 e ai kishte një arsye tjetër për të festuar më shumë, pasi ishte një hakmarrje e vogël.

Xhanluixhi Bufon është kthyer përsëri në fushën e lojës në Ligën e Kampioenve, aty ku është një ndër 10 futbollistët më të aktivizuar të të gjithë kohëve, duke përfituar nga fakti se Juventusi ishte kualifikuar dhe Shçzesnji mund ta bënte pushim duelin ndaj Bajer Leverkusen. Ajo ishte një sfidë të cilën portieri e ka shijuar pasi bardhezinjtë fituan 2-0 e ai kishte një arsye tjetër për të festuar më shumë, pasi ishte një hakmarrje e vogël.
Shtuar më 12/12/2019, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori