Buffon: Duhet te permiresohemi
Albeu.com
Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, thotë se ai nuk ndihet shumë i mbrojtur nga kërcënimi i sulmit kundërshtar. “Duhet të përmirësohemi në mbrojtje, duke filluar nga sulmuesit dhe mesfushorët, deri te mbrojtësit”.
“Kjo është një skuadër e cila duhet të përsoset, sidomos në ndeshjet në shtëpi, sepse kemi humbur shumë raste shënimi deri më tash. Duhet të përmirësohemi në këtë aspekt”, ka thënë Gigi për Juventus Channel.
Shtuar më 04/10/2009, ora 20:58
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori