Buffon ende nuk e beson që Pirlo është trajner i Juventusit: Duhet të të quaj Mister? (FOTO LAJM)

Nga shokë skuadre tashmë në marrëdhënie trajner dhe lojtar. Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon bëri shaka me mikun e tij Andrea Pirlo pas emërimit të këtij të fundit në pankinën e klubit bardhezi:

"Pra tani duhet të të quaj Mister!?" Fat të mbarë në këtë sfidë të re Andrea!", ishin fjalët e tij në një postim në rrjetet sociale.
Shtuar më 08/08/2020, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori