Buffon: Këtu për fitimin e kampionatit
Pëlqej
Buffon
Gigi Buffon do të kthehet të luajë në janar me Juventusin e tij. “Sigurisht që do të qëndroj, i thotë portieri bardhezi gazetarëve. Besoj se fjalët e Marottas janë një vlerësim pozitiv karshi meje”. Dhe më pas uron lojtarët e skuadrës, të cilët pa të po bëjnë një kampionat të shkëlqyer dhe mund të synojnë edhe fitimin e kampionatit. “Potencialiteti që kemi shprehur deri tani tregon se Juventus mund të luajë shancet e veta për fitimin e kampionatit”. Është shprehur Buffon. (albeu.com)
Shtuar më 30/11/2010, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori