Buffon ngatërron Denis: Po hidhem nga kjo anë (VIDEO)
Pëlqej
Nuk i ka shpëtuar tifozëve dhe telespektatorëve gjesti i Gigi Buffon para se German Denis të godiste penalltinë gjatë sfidës së djeshme në Serie A mes Atalantas dhe Juventusit.

Portuiri bardhezi duket se e ka ditur mirë se ku do të gjuante sulmuesi argjentinas. Intuita e Buffon duket korrekte: duke u hedhurkrahun e majtë ai mundi të priste topin e gjuajtur nga Denis dhe të ruante të paprekur portën e tij. /albeu.com/

Shtuar më 28/09/2014, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori