Buffon "Supermani" i ri, ja si e shohin në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gianluigi Buffon është kthyer në një fenomen social pas paraqitjes së jashtëzakonshme që bëri ndaj Lionit. Portieri i Juventusit priti një penallti dhe bëri disa ndërhyrje shpëtimtare për të mbajtur portën të paprekur.

rrjetet sociale nga të gjitha mediat ai është krahasuar me personazhin "Superman", ndërkohë që nuk u la pas as fakti që ai u dha një goditje të fortë të gjithë kritikëve ndaj tij. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2016, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori