Bufon ne drejtim te Premier Liges
Albeu.com
Juventusi ka vendosur të shesë portierin më të mirë italian, Gianluigi Buffon, në drejtim të Premier Ligës. Nëse Arsenali dëshiron ta transferojë Buffonin, atëherë duhet ta shkëmbejë atë ...... me Cesc Fabregasin, ndërsa e njëjta vlen edhe për Manchester Utd, të shkëmbehet me Vidicin.

Manchester City është kontaktuar gjithashtu dhe çmimi për skuadrën nga Eastlands është 20 milionë stërlina.
Shtuar më 07/05/2010, ora 13:50
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori