Bukuroshja Anara, tifoze kundër Shqipërisë në "Euro 2016" (FOTO LAJM)

Edhe pse ka pak kohë që është ndarë nga i dashuri i saj, Samir Nasri, Anara Atanes do të vazhdojë të bëjë tifo për Kombëtaren franceze në Euro 2016.

Dihet se në grupin e Francës bën pjesë edhe Shqipëria, dhe natyrisht që Anara do të jetë kundër nesh në sfidën e dytë që do të luajmë në Marsejë ndaj "gjelave".

Bukuroshja e njohur është ndjekëse e rregullt e futbollit dhe protagoniste në disa raste edhe në media. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2016, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori