Bukuroshja braziliane që po çmend fansat me format e saj perfekte (FOTO LAJM)

Pëlqej
Claudia Alende po çmend Instagramin me fotot e saj provokuese.

24-vjeçarja braziliane e cila jeton prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është kthyer në një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

E gjitha kjo është meritë e Claudias që zotëron një fizik të jashtëzakonshëm. Superseksi dhe forma që të lënë pa fjalë Alende ka bërë për vete miliona fansa, pasi janë plot 10 milionë ata që e ndjekin bukuroshen në profiling e saj në Instagram, aq sa Claudia njihet ndryshe si Megan Fox i Brazilit.

Për të mbajtur trupin në formë Claudia kalon më shumë se 2 orë në ditë në palestër ndërsa është e apasionuar edhe pas sporteve ekstreme. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori