Bukuroshja e Botërorit më e bukur me flamurin kuqezi (FOTO LAJM)

Shqipëria e ka një përfaqësues në Kampionatin Botëror për femra. Në Kanada nuk mungojnë futbollistet dhe tifozët shqiptarë.

Disa prej tyre kanë shfrytëzuar momentin për tu fotografuar me futbollisten e Suedisë, Kosovare Asllanin.

Sulmuesja nga Mitrovica, e cila është në garë për lojtaren më të bukur të Botërorit të femrave, edhe pse ka zgjedhur të përfaqësojë një vend tjetër nuk e ka harruar prejardhjen e saj. /Albeu.com/
Shtuar më 22/06/2015, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori