Bukuroshja italiane që po "djeg" mbrojtësin e Milanit (FOTO LAJM)

Mediat italiane kanë nisur thashethemet për një romancë mes Laura Cremaschi dhe mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez.

Cremaschi është e njohur për fotot provokuese sidomos nga plazhi.

Megjithatë, mikesha e saj e ngushtë, ish-partnerja e Xhemajlit, Erjona Suljemani mohoi zërat.

“E vetmja gjë zyrtare është që edhe Laura dhe unë nuk dimë asgjë për të!”.
Shtuar më 21/11/2019, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori