Bukuroshja që "ironizoi" Justin Bieber, kapet "mat" me Lewis Hamilton (FOTO LAJM)

Zërat e fundit për një lidhje dashurie të re për Lewis Hamilton janë të pavërteta.

Modelja spanjolle, Cindy Kimberly më herët ka qenë në lidhje me Justin Bieber.

Por, së fundmi është përfolur se ajo është duke filtruar me 34-vjeçarin Hamilton, megjithatë bukuroshja insiston se ata janë vetëm shokë, shkruan Zëri.

Ajo tregoi për "Europa Press": "Tani, ne jemi shokë. Por, nuk e përjashtoj askënd në përgjithësi".

"Të gjitha miqësitë janë të hapura për dashuri, zemra ime është 70% e okupuar – nga macet e mia dhe nëna ime", tha ajo në mes të tjerash./Zëri/

Shtuar më 25/04/2019, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori