Bukuroshja serbe e Gjimshitit e ka veshur fanellën kuqezi (FOTO LAJM)

Berat Gjimshiti do të ketë një tifoze speciale jo vetëm gjatë ndeshjeve që do të luajë me ekipin e ri, Atalantën, por edhe gjatë ndeshjeve të kombëtares shqiptare në finalet e Europianit.

Alisa ma ka kërkuar vetë fanellën kuqezi, kështu që e ka një kostum sportiv të Kombëtares. Mendoj se i duket bukur”,- ka thënë ai në një lidhje telefonike për programin e mëngjesit “Wake Up” në “Top Channel”.

I pyetur nëse ka ndonjë plan të afërt për martesë, me bukuroshen serbe Alisa Menkoviç, ai ka nënvizuar: “Për momentin nuk e mendoj martesën, sepse jam ende i ri. Ua kam prezantuar Alisën edhe familjarëve të mi prej kohësh dhe ata e pëlqejnë”.
Shtuar më 20/01/2016, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori