Bukuroshja shqiptare zbulon skuadrën e zemrës në Shqipëri (FOTO LAJM)

Eva Murati, moderatorja e emisionit sportiv kushtuar Champions League, ka zbuluar edhe skuadrën e zemrësShqipëri.

Vetë Murati ka postuar disa foto në Instagram, ku duket në stadiumin “Selman Stërmasi”, në ndeshjen mes Partizanit dhe Laçit, teksa qëndron në tribunën VIP, edhe me shallin e “demave”, veshur në qafë.

“Duke përshëndetur skuadrën më të mirë të Super Ligës, Partizanin. Nuk kam qenë në stadium për ca kohë, e shijova shumë.” – shkruan Murati në Instagram.

Më parë, ajo pati deklaruar se në Europë, bënte tifo për ekipin e Juventusit.
Shtuar më 14/11/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori