Bundesliga: Fiton Leverkusen, barazon Werder dhe Stutgart
Pëlqej
Bundesliga
Janë luajtur ndeshjet e kampionatit gjerman të futbollit ku Mainzi ka pësuar humbje 0-1 në fushën e tij nga Hanoveri. Supersfida mes Wolfsburgut dhe Schalkes ka përfunduar në barazim 2-2. Barazim ka përfunduar edhe Werder Bremen kundër Eintrachtit të Frankfurtit me rezultatin 0-0. Leverkusen ka fituar në fushën e St Paulit minimalisht 0-1. Borussia Monchenglabach shkatërron në transfertë 0-4 Këlnin kurse Kaiserslautern barazon në shtëpi 3-3 kundër Stutgartit.(albeu.com)
Shtuar më 13/11/2010, ora 20:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori