Bundesliga: I vetëm me portën pa portier dhe...(VIDEO)
Pëlqej
Më e lehtë se kaq prishet. Megjithatë sulmuesi I Borussia Dortmund ka arritur të gabojë një gol të pabesueshëm. Ishte vetëm me portën bosh dhe pa portier përpara. Ndodhi këtë fundjavë në Budesligën gjermane në ndeshjen mes Freiburg dhe kryesueses Borussia Dortmund. Momenti I rastit ishte në minutën e 85 dhe autori I veprës në fjalë ishte Kuba I Dortmundit.(albeu.com)

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QiTEKjL3CH8?fs=1&hl=en_US">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>true" width="480" height="385">
Shtuar më 23/11/2010, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori