Burhan Aliu shumë afër Shkëndijës
Pas transferimit të sulmuesit Ertan Hasani, mesfushorit Muzafer Ejupi dhe mbrojtësit Vebi Alievski, kuqezinjtë se skuadrës Shkëndija">Shkëndija nga Tetova kanë arritur marrëveshje edhe me lojtarin Burhan">Burhan">Burhan">Burhan Aliu">Aliu">Aliu">Aliu, mirëpo për t'u finalizuar kjo kontratë duhet edhe miratimi të jap edhe skuadra ku luan Aliu">Aliu">Aliu">Aliu, ajo e Teteksit.

“Me drejtuesit e Shkëndijës kam arrit personalisht marrëveshje, mirëpo të njëjtën duhet ta bëjnë edhe me klubin ku edhe luaj. Shpresoj se gjithçka do të shkoj mirë dhe unë do të veshi fanellën kuqezi”, deklaroi Burhan">Burhan">Burhan">Burhan Aliju. Ndryshe, mesfushori disa vjet luajti me sukses për ekipin e Teteksit dhe i njëjti njihet si një futbollist luftarak dhe shumë kualitativ që pritet ti ndihmoj shumë skuadrës kuqezi.
Shtuar më 24/06/2012, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori