Burnley befason Chelsea, kalon në avantazh (VIDEO)
Jemi pak javë nga fundi i Premier Leagur dhe gara për një vend në 4 më të mirat është e ethshme në Angli.

Chelsea kërkon të përfitojë nga gabimet e Arsenal dhe United por sfida përballë Burnley nuk ka nisur aspak mirë për blute e londrës të cilat janë ndëshkuar që në minutën e 8’ me Hendrick. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2019, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori