Burreli, pritet rikthimi i talentit 21-vjeçar
Pëlqej
Klubi i Burrelit po e mendon seriozisht ngjitjen në Kategorinë Superiore në sezonin e ardhshëm, ku ka përforcuar skuadrën me disa lojtarë cilsorë.

Ndërkohë një talent shumë premtues për Burrelin, Ergys Mëcuku pritet të rikthehet në fushën e gjelbërt pas 2-vitesh mungesë si pasojë e një dëmtimi.

Mëcuku është pjesë e ekipit të Burrelit që në vitin 2008 dhe ka shënuar disa gola, ai na kujtoj se golat më të bukur i ka shënuar kundër Skëndërbeut dhe Lushnjës.

Sulmuesi u shpreh për albeu.com se ka në plan që të rikthehet këtë sezon. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 21:58
Tani Burrel
e Martë 26 Gusht 2014, Ora 22:12
Rrespekte per Gysin super lortar ka qene
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori