Bushi surprizon me listën e grumbullimit (FOTO LAJM)

Ditën e sotme trajneri i Kombëtares së Shpresave, Alban Bushi doli në në konferençën për shtyp ku publikoi listën e grumbullimit për dy ndeshjet miqësore që do të zhvillohen në datat 16 dhe 19 nëntor. Në këtë listë bien në sy disa emra të rinj.

“Lista nuk mund të them që është e re, por ka shumë emra të rinj, sepse datëlindja ‘96-‘97 nuk merr pjesë për shkak të moshës. Kemi lënë disa lojtarë nga kampionati shqiptar, por dua të provoj lojtarë të rinj.

Malta është kundërshtar modest, por edhe ne jemi modestë. Vetëm përfaqësuesja e Maltës na ktheu përgjigje pozitive për këto miqësore”, tha Bushi. /albeu.çom/
Shtuar më 09/11/2018, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori