Buzëqesh Napoli, Ospina lë pas dëmtimin e rëndë në kokë
Lajme mjaft të mira vijnë për Napolin. Portieri David Ospina i cili u dëmtua në kojë në ndeshjen ndaj Udineses një javë më parë ka kaluar dëmtimin.

Ospina u kthye i lumtur dhe i qeshur në qëndrën stërvitore të Castel Volturno. Portieri kolumbian megjithatë të qëndrojë disa ditë në pushim, u takua me Ancelottin dhe mjekët. "Kam biseduar me të, ai është i qetë dhe do të qëndrojë në shtëpi për një javë", tha agjenti i tij.

Ospina u lëndua rëndë në kokë në fillim të ndeshjes ndaj Udineses megjithatë ai u transportua shpejt në spitak ku mori ndihmën e paë mjeksore. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori