E FUNDIT/ "Blindohet" Prishtina, aksion masiv i policisë
"Buzëqesh" Simeone, Felix kalon Covid-19 dhe është gati për Chelsea
Ylli portugez i Atletico Madridit ka arritur të mposhtë plotësisht koronavirusin.

Një lajm i shumë pritur ky për trajnerin e Simeone që në ndeshjen e rëndësishme ndaj Chelsea do ta ketë në dispozicion.

Sipas raportimeve, portugezi do të jetë gati që për ndeshjen e kampionatit ndaj Levantes. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2021, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori