Buzëqeshin tifozët e Juventusit, Bonucci gati ndaj Atletico Madrid
Një lajm mjaft i mirë ka ardhur për tifopzët e Juventusit sot. Leonardo Bonucci ka lënë pas dëmtin dhe i është rikthyer stërvitjes, shkruan Albeu.com

Ai pati probleme me kycin e këmbës teksa u lëndua në ndeshjen ndaj Lazios e luajtur në 27 janar të muajit të kaluar.

Bonucci pritet të ejtë i gatshëm për Allegrin në ndeshjen më të rëndësishem të seszonit atë në Ligëm e Kampioneve kundër Atletico Madrid më 20 shkurt.

Ndërkohë edhe Andrea Barzagli ka luajtur pjesërisht me ekipin, ndërsa Chiellini dhe Cristiano Ronaldo kanë bërë një punë të personalizuar.

Sa për Douglas Costa, ushtrimet në stërvitje kanë treguar një përmirësim të tij në lidhje me lendimin e muskijve të këmbës së majtë. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori