Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Bylisi dhe Besa vazhdojnë luftën për mbijetesë
superliga shqiptare
Vazhdon lufta për mbijetesë ne Superioren shqiptare ku në të cilat skuadrat e Besës dhe Bylisit kanë fituar respektivisht kundrejt skuadrës së Elbasanit dhe Teutës.

Besa ka fituar me rezultatin 1-0 në fushën e vështirë të Elbasanit me gol të Shametit në minutën e 81.

Në ndeshjen tjetër Bylisi ka fituar në Durrës me rezultatin 1-0 me gol të Xhafës në minutën e 63. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2011, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori