Bylisi mposht Skëndërbeun në sekondat e fundit fal golit të portierit (VIDEO)
Skëndërbeu ka pësuar humbje në sekondat e fundit përballë Bylisit.

Është portieri Isli Hidi ai i cili merr përsipër ekzekutimin e penalltisë ashtu sic ka bërë gjatë gjithë këtij sezoni dhe nuk ka gabuar duke i dhënë 3 pikë ballshiotëve. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2020, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori