Cabellos me transferimin tek Realin bëri realitet ëndërrën e tij
Pëlqej
Në verë ishte një luftë e madhe e Barcelonës dhe Real Madridit për t’i siguruar shërbimet e Dani Ceballos.

Në fund fitoi Real Madridi që i fitoi shërbimet e mesfushorit të Real Betisit. Por në verë ishte shtruar një pyetje se për kë bënte tifozllëk, Caballos kur ishte i fëmijë.

Sot lojtari ka postuar një foto kur ishte fëmijë duke i dhënë fund kësaj dileme. Madje ai duket i lumtur me këtë fanellë.

Mesfushori nuk ka pasur hapësira të shumta te Real prej zbarkimit të tij, por sa herë është inkuadruar, ai ka treguar performancë të lartë. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori