Caceres bëhet baba
Pëlqej
Martin Caceres është bërë baba me bashkëshorten e tij Natalian. Fëmija është një djalë dhe është pagëzuar me emrin Leon. Urimet i shkojnë çiftit juventin, me jetëgjatësi sa klubi Bianconer.

Lojtari shënoi në ndeshjen e parë hapseSerie A golin e vetëm për Juventusin, dhe bëri një ndeshje fantastike.

Me sa duket paska pasur arsye të fortë. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori